Kovový stojan na boty, prostorově úsporný, pro 12 až 15 párů bot

Kód: LSA303B02
Značka: Vasagle
887 Kč 733 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Detaily produktu: Černá barva Materiál: Kovové trubice, plastové konektory Velikost: 92 x 30,5 x 55 cm (L x W x H) Hmotnost: 1,6 kg Max. Statická zatížení na úroveň: 5 kg Rozsah dodání: 1 x stojan na boty 1 * Instrukce Poznámky k Songmics: Z bezpečnostních důvodů nesmějí děti s produktem stoupat ani hrát. Po plném nabití nepohybujte polici. Nevystavujte produkt na přímé sluneční světlo po dlouhou dobu. Pro každodenní čištění nekonejte produkt. Pokud existují skvrny, otřete produkt vlhkým hadříkem. Ujistěte se, že všechny zkumavky jsou po montáži a před použitím plně vloženy do plastových konektorů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Botníky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 92 x 30,5 x 55 cm
Materiál: Ocel, Plast
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.