Botník se 6 policemi, kovový stojan na boty

Kód: LSA23BK
Akce
Značka: Vasagle
599 Kč 422 Kč 349 Kč bez DPH
7 - 10 dní (2 ks)
Možnosti doručení

Botník se 6 patrovými policemi, otevřený botník vysoký, úzký stojan na boty, uložení bot, z kovu, šetří místo, do šatny, chodby, 45 × 30 × 106 cm, černý, LSA23BK, SONGMICS

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Díky úzkému tvaru zabírá otevřený botník málo plochy a přesto nabízí dostatek úložného prostoru pro 12 párů bot.

Pokud chcete do stojanu uložit vysoké boty nebo úložné boxy, jednoduše můžete odstranit poličku.

Tento regál je vyroben ze zesílených kovových trubek a vysoce kvalitních plastových spojek, a proto poskytuje Vašim botám silnou oporu. Botník je robustní a má dlouhou životnost. Ochrana proti překlopení mu navíc propůjčuje vysokou stabilitu.

Tento botník se 6 policemi lze sestavit v různých tvarech. Můžete ho proto rozdělit např. na 2 malé botníky a používat tak botníky samostatně v různých místnostech. Regál se snadno montuje, a proto na jeho složení nepotřebujete žádné nářadí.

 Obsah balení: 1 x botník se 6 policemi, 1 x návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Botníky
Záruka: 2 roky
Výrobce: SONGMICS
Rozměry: 45x30x106 cm
Materiál: kovové trubky, plastové spojky
Barva: černá
Hmotnost: 2 kg
Nosnost 1 police: max. 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.