Barový stůl s držáky na sklenice na víno a lahve

Kód: LBT013B01
Neohodnoceno
Značka: Vasagle
3 007 Kč 2 485 Kč bez DPH
Do 14dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
31.10.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Vintage Brown/BlackMateriál: Dřevotřísková deska, ocelRozměr: 110 x 40 x 90 cm (D x Š x V). Hmotnost: 12,3 kg. Max. Celková statická nosnost: 110 kg. Max. Statická nosnost plochy stolu: 30 kg. Max. Statická nosnost dřevotříska: 20 kg. Max. Statická nosnost roštové police: 30 kg Obsah krabice: 1 x barový stůl, 1 x balení příslušenství, 1 x ochrana proti převrácení, 1 x návod (německy, anglicky, francouzsky, španělsky, italsky) poznámky: Dětem je zakázáno lézt a hrát si s výrobkem z bezpečnostních důvodů. Maximální statická nosnost výrobku je 110 kg. Nepřekračujte prosím tuto maximální hmotnost. Připevněte prosím tento výrobek ke stěně pomocí přiložené ochrany proti převrácení, abyste zajistili bezpečné používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barové stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 110x40x90 cm
Materiál: dřevotříska, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.