Apple Watch jako dokonalý doplněk pro váš iPhone

 

Patříte mezi majitele iPhonu a chcete pečovat o své zdraví?

Pak by se vám mohly hodit Apple Watch, které vytvoří s iPhonem dokonalé spojení. Apple Watch vás také ihned upozorní na příchozí hovor nebo SMS a vůbec nemusíte mít telefon v ruce. Kromě toho vám umožní velmi snadný přístup k důležitým aplikacím a také máte ihned přehled o všem, co je pro vás důležité.

Co mohou Apple Watch nabídnout?

Velmi příjemný je velký displej, který nabízí dokonalý přehled. Každý, kdo pečuje o sebe a své zdraví uvítá zdravotní funkce, mezi které patří měření okysličení krve nebo třeba aplikace EKG, která hlídá rytmus srdce. Také vás upozorní na změnu vašeho tlaku.
Jestliže pravidelně běháte, měří vám kadenci a tempo. Apple Watch vám umožňují sledovat nachozené kroky a spálené kalorie. Upozorní vás v případě, že budete dlouho sedět nebo stát. Vybrat si můžete některý z nabízených tréninků, zadáte cíl a můžete se pustit do sportování. Apple Watch měří váš pohyb a připraví pro vás přehled potřebných informací. Pro volbu máte několik různých ukazatelů.

Sportujete aktivně společně se svými přáteli? Sdílejte s nimi svoje aktivity a plňte s nimi vaše měsíční výzvy.
Vítaný je poslech Apple Music nebo Apple podcastů.
Díky novému procesoru se všechny vaše oblíbené a používané aplikace otevírají ihned a také jsou vždy aktuální.

Spojení s telefonem

Přišla vám SMS na váš telefon? Apple Watch vás na tuto skutečnost upozorní pouhým klepnutím. Zvedněte zápěstí a zprávu si můžete ihned přečíst. Chcete na ní odpovědět? Postačí váš hlas. Někdo vám volá? Ihned zjistíte kdo a můžete reagovat – stisknutím hovor přijmete, položením ruky na ciferník jej odmítnete.

Potřebujete se podívat do kalendáře, aby vám neunikla žádná schůzka? Nadcházející události můžete sledovat přímo na hodinkách.

Dobrá zpráva pro milovníky novinek – Apple nedávno představil Apple Watch Series 7.