Roletová skříň se zásuvkovým závěsným pořadačem

Kód: OFC044B01
Značka: Vasagle
2 235 Kč 1 847 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Vintage hnědá/černá. Materiál: dřevotříska, ocel. Rozměr: 41 x 40,2 x 73,7 cm (D x Š x V). Vnitřek zásuvky: 32,6 x 33,8 x 28,3 cm (D x Š x V). Výška otevřené přihrádky: 33 cm. Hmotnost: 14 kg. Max. Celková statická nosnost: 50 kg Obsah krabice: 1 x kartotéka, 1 x balení příslušenství, 1 x návod (angličtina není zaručena) poznámky: Dětem je zakázáno lézt na výrobek nebo si s ním hrát, aby se předešlo zraněním způsobeným převrácením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skříně, kontajnery a kartotéky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 41x40.2x73.7cm
Materiál: MDF (dřevovláknitá deska střední hustoty),dřevotříska,ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.