Otevřená mobilní kartotéka

Kód: OFC102B01
Značka: Vasagle
3 234 Kč 2 673 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
21.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Vintage Brown/BlackMateriál: Ocel, dřevotřískaRozměr: 39 x 46 x 64 cm (D x Š x V). Hmotnost: 16,8 kg. Max. Statická nosnost na zásuvku: 15 kg. Max. Statická nosnost otevřené přihrádky: 20 kg. Max. Statická nosnost plochy: 50 kg Obsah krabice: 1 x kartotéka, 1 x zásuvkový organizér na kancelářské náčiní, 1 x závěsný pořadač, 1 x balíček příslušenství, 1 x návod (není zaručena angličtina) poznámky: Dětem je zakázáno lezení nebo hraní si s výrobkem z bezpečnostních důvodů. Tento produkt nemá na zásuvce ve spodní části roli navíc, která chrání proti převrácení. Z bezpečnostních důvodů neotevírejte obě zásuvky současně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skříně, kontajnery a kartotéky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 39x45x64cm
Materiál: dřevotříska, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.