Mobilní kartotéka s kolečky uzamykatelná pro A4

Kód: OFC110B01
Značka: Vasagle
3 842 Kč 3 175 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Vintage Brow ČernáMateriál: Ocel, dřevotřískaRozměr: 36,6 x 45 x 59 cm (D x Š x V). Hmotnost: 18,1 kg. Max. Statická nosnost horních 2 zásuvek: Každá 15 kg max. Statická nosnost spodní zásuvky: 20 kg. Max. Celková statická nosnost: 50 kg Obsah krabice: 1 x kartotéka, 1 x zásuvková vložka na kancelářské náčiní, 1 x závěsný pořadač, 1 x balíček příslušenství, 1 x návod (angličtina není zaručena) poznámky: Dětem je zakázáno lézt na nebo si s produktem hrát, abyste se vyhnuli zraněním způsobeným převrácením. Tento produkt nemá na dně zásuvky další váleček, který chrání před převrácením. Z bezpečnostních důvodů neotevírejte obě zásuvky současně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skříně, kontajnery a kartotéky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 36.6x45x59cm
Materiál: dřevotříska, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.