Zahradní lehátko se sluneční stříškou šedé barvy

Kód: GCB26GY
Značka: Vasagle
3 642 Kč 3 010 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
21.2.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Uvolněná atmosféra! Ať už na terase, na balkóně nebo na zahradě, toto lehátko je dokonalým dekorativním prvkem, který vytváří uvolněnou atmosféru. Takže máte dokonce pocit, jako byste trávili dovolenou na pláži doma! Kdo chce sestavit toto lehátko? Nikdo... nebojte se, Songmics měli dobrý nápad! Stačí ji otevřít a pak je k dispozici lehátko pro chvíle naprosté relaxace. Podrobnosti o produktu: Barva: Šedá Materiál: hliník, železo, umělecká vlákna Velikost tkaniny: 65 x 200 x 48 cm (D x Š x V) Hmotnost: 9,4 KGMAX . Statická odolnost: 150 rozsah stupnice: 1 x písnička na lehátko Poznámky: Maximální odolnost lehátka je 150 kg. Nepřekračujte prosím tuto maximální hmotnost. Před použitím lehátko složte. Neumisťujte výrobek na delší dobu venku; Nevystavujte lehátko žádnému dešti a žádnému silnému slunečnímu záření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní lehátka
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 65x200x48cm
Materiál: Hliníková slitina, syntetická tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.