Kamenný gabion ve tvaru šneka

Kód: GGB562
Značka: Vasagle
3 796 Kč 3 137 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Kamenný gabion ve tvaru šneka, SONGMICS, GGB562

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Tento robustní kamenný gabion z pozinkované oceli je perfektní pro realizaci Vašich zahradních snů. Vytvořte si například záhon a dodejte své zahradě barvu barevnými maceškami a vřesem. Šnečí design s 5 různými výškami Vám to umožní.

Montáž tohoto gabionu je rychlá a snadná, k sestavení není potřeba nářadí.

Pozinkovaný ocelový drát o tloušťce 3,5 mm je odolný proti korozi. Robustní háčky pomáhají držet celou konstrukci pohromadě.

Tento kovový gabion se skládá z pletiva 2,5 x 10 cm a je ve všech bodech široký 10 cm. Drátěný plot můžete vyplnit oblázky, rozbitými kameny nebo kusy dřeva. Doporučujeme použít kameny o průměru 3 - 10 cm nebo kusy dřeva nepřesahující celkovou hmotnost 200 kg.

Obsah balení:
16 x kovové mřížky,
12 x spirálky,
15 x háčky.

Poznámky:
Během celého procesu montáže používejte ochranné rukavice. Před samotnou montáží vyberte umístění gabionu. Nepřemisťujte produkt poté, co byl již nainstalován.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 2 roky
Výrobce: SONGMICS
‎‎Rozměry: ‎‎110 x 110 x 60 cm
Materiál: 40-60 g/m² pozinkovaná ocel
Barva: metalická
Velikost každé sítě: 2,5 x 10 cm
Průměr kovového drátu: 3,5 mm
Délka háčků: 10 cm
Hmotnost: 12,5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.