Úložná lavice Komoda skládací 110 x 38 x 38 cm

Kód: LSF077G04
Značka: Vasagle
1 855 Kč 1 533 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
9.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Detaily produktu: Barva: tmavě šedá Materiál: MDF (Fibreboard střední hustoty), kryt napodobitele, pěna Celková velikost: 110 x 38 x 38 cm (L x W x H) Hmotnost: 8,8 kg Max. Statická zatížení: 300 kg Rozsah dodání: 1 x hrudník sedadla Poznámky k Songmics: Z bezpečnostních důvodů nesmějí děti s produktem stoupat ani hrát. Nestůjte na produkt a nepoužívejte jej jako žebřík nebo lezení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úložné boxy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 110 x 38 x 38 cm
Materiál: MDF (dřevovláknitá deska střední hustoty), Linenetová tkanina, Polymerní houba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.