Lavice s úložným prostorem, skládací, 76 x 38 x 38 cm

Kód: LSF001G02
Značka: Vasagle
1 266 Kč 1 046 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Vaše vlastní truhla s pokladem: V této truhle není žádné zlato, ale má stylový potah z umělého plátna s knoflíky na vnější straně a prostorný úložný prostor (80 litrů) - to není špatné! „Získejte více úložného prostoru“ má dvojí význam: Tato lavice nabízí spoustu úložného prostoru a zabírá málo místa. Když se nepoužívá, můžete jej jednoduše složit a uložit do prázdného rohu - jednoduché a prostorově úsporné. Podrobnosti o produktu: Barva: Světle šedáMateriál: MDF (středně hustá dřevovláknitá deska), umělé prádlo, pěnaRozměr: 76 x 38 x 38 cm (D x Š x V). Hmotnost: 6,1 kg. Max. Statická nosnost: 300 kg Obsah balení: 1 x lavice poznámky: Dětem je z bezpečnostních důvodů zakázáno lézt na výrobek a hrát si s ním. Nestůjte na výrobku a nepoužívejte jej jako žebřík nebo šplhací pomůcku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úložné boxy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 76x38x38cm
Materiál: Polyester, Polymerická houba, MDF (vláknitá deska střední hustoty)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.