Černá lavice s čalouněným sedákem

Kód: LSB901B01
Značka: Vasagle
3 111 Kč 2 571 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
21.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Matná Černá Materiál: dřevotříska, ocel, PVC, pěna Rozměr: 80 x 40 x 50 cm (D x Š x V) Hmotnost: 12,3 kg Max. statická nosnost sedačky: 130 kg Max. statická nosnost truhlíku: 50 kg Rozsah dodávky: 1 x sedací truhla s úložným prostorem 1 x balíček příslušenství 1 * Poznámky k návodu: Pokud se rozhodnete namontovat kolečka, je z bezpečnostních důvodů zakázáno s výrobkem přemisťovat sedí na lavičce. Z bezpečnostních důvodů je dětem zakázáno lézt a hrát si s výrobkem. Maximální statická nosnost sedačky je 130 kg. Nepřekračujte prosím tuto maximální hmotnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úložné boxy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 80x40x50cm
Materiál: Dřevotříska, ocel, PVC, polymerová houba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.