Toaletní kufr s černými univerzálními kolečky

Kód: JHZ013B01
Značka: Vasagle
2 528 Kč 2 089 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Dokonalé místo pro uložení vaší make-up rtěnky, štětce, pudru, řasenky, laku na nehty, oční linky a spol. v horních výsuvných přihrádkách kosmetického kufříku. Spodní přihrádka je ideální na knihy, oblečení, paruku nebo fén. Nadčasový styl černá je barva, která nikdy nevyjde z módy. Tento kosmetický kufřík odhalí váš styl, bez ohledu na to, kam ho postavíte. Darujte svému blízkému tento stylový kosmetický kufřík a jistě budete zářit štěstím. Pokud se vám osobně líbí tento kufr, proč si prostě nedáte? Podrobnosti o produktu: - Barva: černá - Materiál: MDF (deska z vláken střední hustoty), hliník, ABS - plast - rozměr: 34 x 24 x 45 cm (d x š x v) - Hmotnost: 4,3 kg dodávky: - 1 x make-up kufr 2 x klíč- 1 x make-up Taschesongmics Poznámky:- Prosím, nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření.- Prosím, nepřivádějte výrobek do kontaktu s ostrými nebo špičatými předměty, aby nedošlo k drobnému poškození . Udržujte je tedy mimo dosah dětí na bezpečném místě, abyste předešli zdravotním rizikům vdechnutím nebo spolknutím klíčů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Toaletní stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 34x24x53cm
Materiál: MDF (vláknitá deska střední hustoty), slitina hliníku, akrylonitril-butadien-styrenový plast (ABS), polyester, sametová tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.