neni Sada toaletního stolku se zrcadlem, 10 stmívatelných žárovek

Kód: RDT151W01
Značka: Vasagle
5 531 Kč 4 571 Kč bez DPH
7 - 10 dní (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Bílá. Materiál: MDF (dřevovláknitá deska střední hustoty), borovicové dřevo, kaučukovníky, sklo. Rozměr toaletního stolku: 70 x 40 x 134 cm (D x Š x V). Rozměr taburetu: 40 x 30 x 46 cm (D x Š x V). Hmotnost: 18 kg. Max. Statická nosnost taburetu: 130 kg Obsah balení: 1 x toaletní stolek se zrcadlem, 1 x taburet, 1 x balíček příslušenství, 1 x návod (německy, anglicky, francouzsky, italsky, španělsky) poznámky: Děti nesmí lézt a hrát si s výrobkem z bezpečnostních důvodů. Udržujte výrobek mimo dosah chemikálií. Pro každodenní čištění otřete výrobek vlhkým hadříkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Toaletní stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 70x40x130cm
Materiál: MDF (dřevovláknitá deska střední hustoty), borové dřevo, kaučukové dřevo, sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.