Královský kosmetický stolek s otočným zrcadlem

Kód: RDT09W
Značka: Vasagle
4 825 Kč 3 988 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

 Toaletní stolek Songmics s 5 zásuvkami. Odkládací stolek se zrcadlem a taburetem, kosmetický stolek s ochranou proti naklonění, bílý, RDT09W

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Design 2 v 1, všestranný-nástavec na zrcadlo a stůl lze kombinovat nebo použít samostatně. Zrcadlovou desku lze použít jako malý toaletní stolek a stůl bez zrcadla lze použít jako stůl, konzolový stůl, salonní stůl nebo stůl nehtového technika.
Ochrana proti převrácení a pádu - aby se zabránilo převrácení toaletního stolku, lze stůl pevně připevnit ke zdi pomocí přiložené ochrany proti překlopení. Upevnění závisí na materiálu stěny. Použijte šrouby a hmoždinky podle povahy zdi.
Dokonalý úložný zázrak-5 zásuvek s křišťálovými držadly a velká police 80 x 40 cm poskytují dostatek úložného prostoru pro váš make-up a stylingové potřeby. A díky přepážkám lze vaše šperky, vlasové doplňky, laky na nehty, nástroje pro líčení a ošetřovací potřeby úhledně třídit a ukládat. Cokoli hledáte, bude rychle nalezeno a na dosah.
Otočné zrcátko o 360 ° - Zrcadlo je připevněno šrouby a má funkci flexibilního naklápění. Zrcadlo vytváří velkorysé zorné pole a dokonale doplňuje funkčnost toaletního stolku.
Kvalitní zpracování -kosmetický stůl je vyroben z robustní dřevovláknité desky (dřevovláknitá deska střední hustoty -MDF třída E1). Díky vynikajícímu procesu lakování vypadá leskle a elegantně. Na rámu zrcadla, taburetu a knoflíku nábytku jsou vyryty vzory květin. Aby se podlaha nepoškrábala, na nohou jsou na spodní straně samolepicí kluzáky. Slibuje také pevný postoj.

Detaily produktu:

Rozměry: 80 x 140 x 40 cm (Š x V x H). Rozměry desky stolu: 80 x 40 cm. Rozměry zrcadla: 54,5 x 38 cm (V x Š). Rozměry taburetu: 37 x 45 x 28 cm (Š x V x H). Vnitřní rozměry zásuvky nástavce: 17,5 x 5,5 x 7,5 cm (Š x V x H). Vnitřní rozměry střední zásuvky stolu: 20 x 5,5 x 25 cm (Š x V x H). Vnitřní rozměry boční zásuvky stolu: 12,5 x 7,5 x 25 cm (Š x V x H). Materiál: dřevovláknitá deska (MDF třída E1) + dřevo.

Obsah balení:

1 x toaletní stolek, 1 x taburet, 1 x brašna (v malé zásuvce), 1 x návod k použití (němčina, angličtina, francouzština, italština, španělština).

Doplňkové parametry

Kategorie: Toaletní stolky
Záruka: 2 roky
Rozměry: 80 x 140 x 40 cm (Š x V x H)
Rozměry desky stolu: 80 x 40 cm
Rozměry zrcadla: 54,5 x 38 cm
Rozměry taburetu: 37 x 45 x 28 cm
Materiál: dřevovláknitá deska (MDF třída E1) + dřevo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.