Kosmetický stolek se 3 otevřenými přihrádkami

Kód: RDT115W01
Značka: Vasagle
3 923 Kč 3 242 Kč bez DPH
LEDEN 2024 (>3 ks)
Můžeme doručit do:
9.1.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: BíláMateriál: Dřevotřísková deska s melaminovým povlakemRozměr: 100 x 40 x 142 cm (D x Š x V). Hmotnost: 27,5 kg. Obsah balení: 1 x toaletní stolek, 1 x balení příslušenství, 1 x ochrana proti převrácení, 1 x návod (německy, anglicky, francouzsky, španělsky, italsky). poznámky: Děti na něj z bezpečnostních důvodů nesmí lézt ani si s ním hrát. Sestavte prosím výrobek přesně podle návodu. Udržujte výrobek mimo dosah vody. Připevněte prosím produkt ke stěně pomocí přiloženého příslušenství proti překlopení. Pokud jej chcete umístit na jiné místo, zvedněte jej. Netahejte jej přes podlahu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Toaletní stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 100x40x142cm
Materiál: Sklenka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.