Výškově nastavitelný stůl s nastavitelnou výškou nohou

Kód: LAD08NW
Neohodnoceno
Značka: Vasagle
7 046 Kč 5 823 Kč bez DPH
Do 14dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
31.10.2022
Možnosti doručení

Songmics LAD08NW výškově nastavitelný stůl s nastavitelnou výškou nohou pro počítače, monitory a notebooky, přírodní zrno

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Výškově nastavitelný stůl 

Ergonomické zdraví a wellness: Mobilní stojící stůl od Songmics vám pomůže zbavit se návyku sezení při práci, uleví vašim zádům a sníží námahu krku a ramen.
Výškové nastavení pomocí plynové pružiny: Díky bezpečné plynové pružině můžete snadno nastavit výšku stojícího stolu pomocí rukojeti, volně a tiše mezi 72 a 112 cm.
Prostorná pracovní plocha: Deska stolu 120 x 60 cm poskytuje dostatek místa pro 2 monitory nebo notebooky a zároveň pro další kancelářské potřeby, ideální společník do práce
Stylový a stabilní: Elegantní vzhled zapadne do každého obytného prostředí. Hliníková základní konstrukce s hladkým lakem je odolná proti korozi a snadno se čistí. Statická nosnost do 50 kg.

Specifikace:

  • Barva: Přírodní zrno
  • Materiál: MDF (středně hustá dřevovláknitá deska)
  • Rozměr stolu: 120 x 60 cm
  • Výška: 72-112 cm
  • Hmotnost: 29,5 kg
  • Maximální statické zatížení: 50 kg
  • Obsah balení: - 1 x stojící stůl - 1 x taška na nářadí - 1 x návod 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly do pracovny / studovny
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 120*60*72-112 cm
Materiál: Ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.