Sada – barový stůl a stoličky VASAGLE

Kód: LBT218B01
Neohodnoceno
Značka: Vasagle
3 970 Kč 3 281 Kč bez DPH
Do 14dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
31.10.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Vintage Brown/BlackMateriál: Dřevotřísková deska, ocelRozměr stolu: 100 x 40 x 90 cm (D x Š x V). Rozměr na taburet: 30 x 40 x 65 cm (D x Š x V). Celková hmotnost: 20,2 kg. Max. Statická nosnost stolu: 100 kg. Max. Statická nosnost na stoličku: 100 kg Obsah balení: 1 x barový stůl, 2 x barové stoličky, 1 x balení příslušenství, 1 x ochrana proti převrácení, 1 x návod (angličtina není zaručena) poznámky: Dětem je zakázáno lézt a hrát si s produktem. Maximální nosnost plochy stolu je 100 kg. Nepokládejte na něj prosím těžší předměty. Nepřekračujte maximální nosnost. Barový stůl by měl být připevněn ke stěně pomocí ochrany proti převrácení, aby se zabránilo převrácení. Při sezení na stoličce si prosím nesedejte a nehupejte se tam a zpět.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 100x40x90cm/30x40x65 cm
Materiál: Dřevotříska, železo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.