Rohový stůl LWD75X

Kód: LWD75X
Značka: Vasagle
5 049 Kč
Skladem - do týdne u Vás (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
15.12.2021

Rohový stůl VASAGLE, počítačový stůl ve tvaru L, kancelářský stůl se skříní a závěsnou kartotékou, 2 police, domácí kancelář, prostorově úsporný, snadná montáž, průmyslový design, rustikální hnědá a černá LWD75X

Detailní informace

  1. 30 dní na vrácení zboží
  2. Oficiální distributor značky iCarer
  3. Oficiální distributor značky VASAGLE

Detailní popis produktu

Rohový stůl LWD75X

Vybavte si s láskou svou domácí kancelář a udělejte si radost tímto kancelářským stolem. Rustikální hnědý kancelářský hrdina s černým ocelovým rámem se díky svému tvaru L skvěle hodí do každého rohu
PRACOVNÍ PROSTOR NA MÍRU: Jedna otevřená přihrádka, 2 police, skříňka na závěsné pořadače A4 — takže vše najdete hned napoprvé a přehledně uložíte dokumenty a kancelářské potřeby. Udělejte si to po svém!
SVOBODA LOKTŮ: Na malém stole s vysoko nahromaděnými soubory není žádná svoboda psát na počítači nebo psát dopis. Použijte tento kancelářský stůl ve tvaru L, který nabízí plochu 137 x 150 cm a lze jej zasunout do rohu pro úsporu místa
VELKÝ STŮL, MALÉ NÁMAHA: Očíslované díly a srozumitelné pokyny vám umožní sestavit tento stůl za čas, který zabere aktualizace vašeho počítače.
CO ZÍSKÁTE: Prostorově úsporný rohový psací stůl se skříňkou na dokumenty A4, 2 policemi a otevřenou přihrádkou, montážní příslušenství a srozumitelný návod. Tento stůl je součástí naší fascinující kolekce ALINRU!

1

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Záruka: 2 roky
Rozměry: ‎137 x 150 x 75 cm
Barva: rustikální hnědá + černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.