Psací stůl LWD64X černá/hnědá, šířka 120 cm

Kód: LWD64X
Značka: Vasagle
2 834 Kč 2 342 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
22.12.2022
Možnosti doručení

Počítačový stůl VASAGLE s velkým průmyslovým designem Robustní kovový rám. Multifunkční domácí kancelář.Obývací pokoj. Dřevěný efekt.Vintage Hnědá LWD64X

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

1

Pracujete z domova a nemáte praktický povrch pro zobrazení rámečků obrázků nebo ukládání účtů a dopisů? Pak byste si neměli nechat ujít tento počítačový stůl s průmyslovým designem. Pomůže vám nastavit pohodlnou domácí kancelář a dát vašemu domovu nový vzhled.

- Elegantní hnědá se setkává s nadčasovou matnou černou: tento počítačový stůl v retro stylu dodává vašemu pokoji industriální nádech a dobře se hodí k jinému nábytku i dekoraci, ať už jde o minimalistický nebo ošumělý elegantní styl.
- Dřevotříska se setkává s kovem: vytvoření robustního stolu, na který můžete uložit papírnictví, stohy dokumentů nebo velké knihy. Maximální statická nosnost je 50 kg.
- Jak snadná je instalace? Mnohem jednodušší, než si myslíte. Díky jednoduchým dílům, srozumitelným instrukcím (anglický jazyk není zaručen) a přiloženému imbusovému klíči je montáž hotová v žádném okamžiku. Nastavitelné nožičky vám navíc pomohou vyrovnat mírné nerovnosti podlahy.

Vylepšete si svůj domov s tímto stolem s průmyslovým designem od společnosti Vasagle.

 
1

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 120 x 60 x 76 cm
Materiál: Práškově stříkaná kovová trubka, dřevotřísková deska
Nosnost: 50 kg
Hmotnost: 23 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.