neni Menší psací stůl VASAGLE

Kód: LWD41X
Značka: Vasagle
2 202 Kč 1 820 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Psací stůl VASAGLE, počítačový stůl, malý kancelářský stůl, 100 x 50 x 75 cm, pracovna, domácí kancelář, jednoduchá montáž, ocel, průmyslový design, rustikální hnědá a černá LWD41X

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

V pracovní i v domácí kanceláři uvitáte pohodlný industriální styl.
 
Tento stůl má teplý rustikálně hnědý povrch a jednoduchý černý ocelový rám, ideální pro pracovní prostor plný dobrých nápadů, kreativity a stylu.
Výztužné ocelové vzpěry pod povrchem stolu dodávají tomuto počítačovému stolu obzvláště vysoký stupeň stability.
Notebook, pořadače, knihy - předměty do celkové hmotnosti 50 kg nejsou pro tento kancelářský nábytek příliš velkou zátěží
 
Hledáte malou pracovní plochu? Váš byt nemá vlastní studovnu, takže chcete integrovat svůj pracovní prostor do své ložnice? Žádný problém. Kompaktní stůl je dlouhý pouze 100 cm, a proto se vejde i do těch nejmenších prostor.

Pusťte se do práce. Nic není otravnější než zapomenout na dobrý nápad po složité sestavě. Díky jasným montážním krokům a snadno srozumitelným pokynům lze tento počítačový stůl postavit v okamžiku, což vám umožní rychle se vrátit k psaní vašich skvělých nápadů
 
Co získáte? Jednoduchý stůl, který se vejde do malých kanceláří! 
1
1
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: ‎100 x 50 x 75 cm
Materiál: Práškově stříkaná kovová trubka, dřevotřísková deska
Hmotnost: 10.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.