2patrový předsíňový stůl v industriálním stylu

Kód: LNT100B01
Značka: Vasagle
2 739 Kč 2 264 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
21.12.2022
Možnosti doručení

Konzolový stůl, 2patrový předsíňový stůl s X-bary, 100 x 35 x 80 cm, do obývacího pokoje, vstupní chodby, industriální styl, rustikální hnědá a černá LNT100B01

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Náš designér mluví o stylu: "Víte, proč jsme na tomto konzolovém stolku smíchali rustikální hnědé panely s černými kovovými rámy? Abychom vyzdvihli to nejlepší z průmyslového stylu, syrový, ale elegantní efekt. Váš domov to bude milovat!"
Náš designér mluví o funkci: "Viděli jste polici ve spodní části? Mysleli jsme na malé byty! Je tu proto, aby vytvořil další úložný prostor pro optimalizaci vašeho vchodu, chodby nebo obývacího pokoje. Uložte více na méně prostoru!"
Náš designér mluví o robustnosti: "Cílem je používat tento předsíňový stůl po dlouhou dobu. Proto jsme zvolili robustní dřevotřískovou desku a kov a rozhodli jsme se pro design ve tvaru X. Není třeba měnit nábytek jednou za rok!"
Náš designér mluví o stabilitě: "Mysleli jsme na detaily přidáním nastavitelných nohou k tomuto stolu. Díky nim zůstane vždy stabilní i na mírně nerovné podlaze. A navíc ochrání podlahu před poškrábáním. Žijte s klidem! "
Náš designér mluví o montáži: "Víme, že pro lidi je často obtížné sestavit nábytek, a proto jsme se rozhodli, že vám to usnadníme očíslováním dílů a přidáním ilustrovaných pokynů. Věnujte místo toho vyplnění této tabulky!"

Specifikace:

  • Barva: Rustikální hnědá, Černá
  • Materiál: Dřevotříska, Ocel
  • Velikost produktu: 100 x 35 x 80 cm (D x Š x V)
  • Hmotnost produktu: 11,7 kg
  • Max. Statická nosnost: 50 kg

Obsah balení: 1 x postranní stolek 1 x montážní sada 1 x návod Poznámky: Dětem není z bezpečnostních důvodů dovoleno lézt a hrát si na výrobek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 100x35x80cm
Materiál: Dřevotříska, železo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.