Vintage stojan na kabáty

Kód: RCR16BX
Značka: Vasagle
ZDARMAZDARMA
Vintage stojan na kabáty
1 499 Kč
Skladem - do týdne u Vás (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2021

Vintage stojan na kabáty, kabátový strom, volně stojící halový strom, průmyslový styl, se 2 policemi, na oblečení, čepici, tašku, černý, Vintage RCR16BX

Detailní informace

  1. Doprava ZDARMA od 1000 Kč
  2. 30 dní na vrácení zboží
  3. Oficiální distributor značky iCarer

Detailní popis produktu

Coat rack with shelves

 

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na oblečení
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 49 x 49 x 179 cm
Materiál: Práškově stříkaná kovová trubka, dřevotřísková deska
Nosnost háčku: 5 kg
Nosnost police: 10 kg
Hmotnost: 4.5 kg

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.