Stojan na šaty pojízdný, industriální

Kód: HSR65BX
Značka: Vasagle
ZDARMAZDARMA
stojan na oblečení
1 949 Kč
Skladem - do týdne u Vás (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2021

Stojan na šaty pojízdný design vodovodních trubek. Hodí se do každé domácnosti. 

Detailní informace

  1. Doprava ZDARMA od 1000 Kč
  2. 30 dní na vrácení zboží
  3. Oficiální distributor značky iCarer

Detailní popis produktu

Heavy-Duty Clothes Rack

Věšák na oblečení a police v jednom: Tento věšák integruje věšák na oblečení a stojan na boty do jedné jednotky, takže oblečení a obuv jsou na jednom vhodném místě pro snadný přístup a shodu. Zavěste si oblečení na těžkou kolejnici, abyste se vyhnuli potížím se skládáním a žehlením. Na spodní polici můžete také umístit nějaké koše, kam si odložíte šály, ponožky nebo doplňky.

Víceúčelový stojan na oblečení: Nejen, že jej můžete použít doma, ale je skvělý i pro maloobchodní prodejny nebo jiné trhy, které chtějí vystavit své oblečení.

Heavy-Duty Clothes Rack

Heavy-Duty Clothes Rack

Heavy-Duty Clothes Rack

Heavy-Duty Clothes Rack

Robutstní konstrukce

Unese až 90 kg oblečení

Průmyslové kovové potrubí

Dekorativní a praktický doplněk do domácnosti. 

Rustikální spodní police

Max. statická nosnost 25 kg.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na oblečení
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 103.5 x 40 x 162 cm;
Materiál: Práškově stříkaná kovová trubka, dřevotřísková deska
Nosnost věšáku: 25 kg
Nosnost lavice: 90 kg
Hmotnost: 9.7 kg

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.