Klasický věšák na oblečení HSR01W

Kód: HSR01W
Značka: Vasagle
1 749 Kč
Skladem - do týdne u Vás (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
5.11.2021

SONGMICS Věšák na šaty 173 x 90 x 44,5 cm krémový, HSR01W

Detailní informace

  1. 30 dní na vrácení zboží
  2. Oficiální distributor značky iCarer

Detailní popis produktu

Klasický věšák na oblečení HSR01W

Stabilní struktura - Síťová clona je pevně spojena se dvěma zakřivenými trubkami pomocí 4 podložek a 4 dlouhých šroubů, poté je položka spojena s 8 krátkými šrouby, takže tento provzdušňovač může stát klidně a pevně. A ty plastové podložky na nohou mu mohou zabránit poškrábání podlahy.
Pečený na povrchové úpravě - Tento výrobek využívá pečený povrch a je 100% vodotěsný a odolný proti korozi. Čištění je jednoduché vlhkým hadříkem a rychlým otřením
Víceúčelové - boty a úložné boxy můžete položit na síťovou zástěnu a pověsit oblečení na vrchol, čímž plně využijete svůj pokoj
Jednoduchá montáž - Tuto položku lze snadno rozebrat, složit a přemístit, kterou můžete umístit kdekoli ve vašem domě
Jednoduché a klasické - Vzory v horní části této položky jsou velmi krásné a vhodné pro zavěšení oblečení, šátků a opasků

Jednoduchý venkovský styl 

Elegantní a praktické řešení, které ozdobí váš pokoj.

Clothes Rail 

Tento provzdušňovač od SONGMICS je řešením vašich nepořádných bot a problémů s oblečením. Sestavení, rozebrání a přesun je jednoduché.

Díky stabilní struktuře, krásnému vzhledu a malým rozměrům je ideálním řešením do každé místnosti, kde je vyžadován rychlý přístup k věšáku na oděvy.

Díky skvělému rozvržení můžete své boty a úložné boxy položit na síťovou obrazovku a na vrchol pověsit oblečení, kravaty a opasky.

Přijetím pečeného povrchu je tato položka vodotěsná a odolná proti korozi, takže ji můžete vyčistit pouze hadrem.

Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14.08.48

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na oblečení
Záruka: 2 roky
Rozměry: 173 x 90 x 44.5 cm
Barva: Bílá - krémová
Hmotnost: ‎3.77 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.