Černá krabička na 20 hodinek

Kód: JWB020
Značka: Vasagle
1 451 Kč 1 199 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Dobré zpracování - Výsledek ruční práce, koženkový potah, elegantní vzhled, jednoduchý a klasický. Náhrdelník, prsten, náramek, náušnice, hodinky, spona do vlasů, každý si najde své místo mezi různými přihrádkami krabičky. Je to perfektní dárek pro rodiny nebo přátele. Dodávka: - 1 x krabička na hodinky - 2 x klíče Poznámka: - Krabičku skladujte na chladném a suchém místě. - Nevystavujte se slunci. - Skvrny na povrchu lze setřít vlhkým hadříkem. Vyvarujte se však vniknutí vody do pouzdra hodinek. - Zabraňte vniknutí vody do krabice. - Nemačkejte jej, aby nedošlo k deformaci. - Uchovávejte krabici mimo dosah chemikálií. - Žádné doručení na Korsiku

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperkovnice
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 28.5x20.5x16cm
Materiál: MDF (středně hustá dřevovláknitá deska), PU, sametová tkanina
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.