Vysoký úložný regál 30 x 120 x 172,5 cm

Kód: LLS114B01
Značka: Vasagle
3 814 Kč 3 152 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
16.10.2023
Možnosti doručení

Vysoká knihovna s 6 policemi (30 x 120 cm každá) nabízí dostatek místa pro uložení denních předmětů, sbírek i suvenýrů. Stabilita a funkční design.VASAGLE 6patrová knihovna, regál, vysoký úložný regál, 30 x 120 x 172,5 cm, průmyslový styl,rustikální hnědá a černá.

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Vysoký regál (172,5 cm) s 6 policemi (30 x 120 cm) je ideální pro ukládání denních potřeb, sbírek nebo suvenýrů. Kombinace dřevotřísky a oceli s X-lištou na zadní straně umožňuje nosnost až 270 kg. Anti-naklápěcí sada zvyšuje stabilitu, nastavitelné nožky udržují stabilitu i na nerovných površích.

Horizontální lišty na každé úrovni zabrání sklouznutí věcí, a výška mezi poličkami (31,5 cm) je dostačující pro úložné krabice. Můžete jej umístit do obývacího pokoje jako dělicí stěnu, do studovny na knihy, časopisy a DVD, na balkon pro květiny nebo do kuchyně na láhve a sklenice.

Sestavení je díky označeným dílům, nástrojům a podrobným pokynům rychlé a snadné.

Detaily produktu:

  • Barva: Rustikální hnědá-černá.
  • Materiál: Dřevotříska, ocel.
  • Velikost: 30 x 120 x 172,5 cm (D x Š x V).
  • Vzdálenost mezi poličkami: 31,5 cm.
  • Hmotnost: 28,2 kg.
  • Max. Statická nosnost na poličku: 45 kg.
  • Max. Celková statická nosnost: 270 kg.

Obsah balení: 1 x knihovna, 1 x příslušenství, 1 x ochrana proti naklonění, 1 x návod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regály a poličky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.