4patrový žebříkový regál s kovovým rámem

Kód: LLS44MB
Značka: Vasagle
2 078 Kč 1 717 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Stojící regál, knihovna, 4patrová žebříková police, kovový rám, snadná montáž, do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, šedá, černá 

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Estetika se snoubí s funkčností. Některý nábytek je pěkný, ale nepraktický. Ostatní nábytek je funkční, ale působí chladně a nudně. Ne tak tato stojací police v šedých tónech dřeva a se čtyřmi robustními policemi, která kombinuje obě výhody.
Dokonalý design: Robustní ocel v matné černé barvě, X-vzpěry a šedé police – z této elegantní směsice stylu čerpá knihovna své přednosti: individuální charakter, pozoruhodnou odolnost a dobrou nosnost 5 kg na polici.
Popusťte uzdu své fantazii: Schůdky, které se zužují směrem nahoru, nabízejí spoustu prostoru pro kreativní nápady. Vystavte zelené rostliny, knihy, dekorace a rámy na obrazy, vytvořte si tuto polici podle sebe.
Jednoduchá montáž: Díky snadno pochopitelným pokynům není potřeba žádné velké úsilí k sestavení žebříkového regálu.
Co obdržíte: Žebříkovou polici s robustním kovovým rámem, robustní dřevotřískovou desku a srozumitelný montážní návod. Dopřejte si tento kus nábytku z naší kolekce Alrinu a dopřejte svým knihám a dekoračním dílům čestné místo.
Výrobek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření. Udržujte výrobek mimo dosah ostrých předmětů, aby nedošlo k poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regály a poličky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Materiál: Dřevotříska, ocel
Výška: 137,5 cm
Šířka: 56 cm
Hloubka: 34 cm
Nosnost police: 5 kg
Celková hmotnost regálu: 11,5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.