SONGMICS LTB48NL 2 x 24 L

Kód: LTB48NL
Značka: Vasagle
3 651 Kč 3 017 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

SONGMICS LTB48NL 2komorový pedálový koš do kuchyně 2 x 24 L Soft Close Plastový vnitřní kbelík s nožními pedály a rukojetí Stříbrný LTB48NL

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Skutečné požehnání pro vaši kuchyni: koš sám o sobě nemusí vypadat jako odpad; díky své elegantní stříbrné barvě a jednoduchému vzhledu bude tento odpadkový koš od Songmics poutačem ve vaší kuchyni.
Kompletní v jednom kroku: pedálový koš je vybaven pedály, které umožňují snadné a hygienické otevírání, a má 2 vnitřní nádoby, takže můžete odpad vyhazovat odděleně podle materiálů.
Také ukazuje jemné strany: ačkoli má toto vědro tvrdou vnější nádobu, má také své jemné strany. Díky zabudované klapce se víko zavírá pomalu, díky vzduchotěsnému uzávěru jste chráněni před nepříjemnými pachy.
Skvěle se hodí do každého rohu: obdélníkový koš, který zabírá méně místa než kulatý model, můžete snadno umístit do rohu nebo na zeď. Víko do něj při otevírání nenaráží.
Co dostanete: 48 litrový koš se 2 přihrádkami, který je vybaven praktickými pedály a vyjímatelnými vnitřními vědry. Likvidace a třídění odpadu je tak hračkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Rozměry: 58.5 x 32 x 54.5
Kapacita: 48 litrů
Hmotnost: 7,5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.