SONGMICS LTB24L 3 x 8 L

Kód: LTB24L
Značka: Vasagle
2 621 Kč 2 166 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
27.12.2023
Možnosti doručení

SONGMICS Kuchyňský odpadkový koš 3 v 1, 24litrový separátor odpadků. Pedálový koš, kovový systém separace odpadu.Snadné čištění a ekologické třídění odpadků 3x 8 litrů.

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Tento produkt je dokonalým společníkem v likvidaci a třídění odpadu. Kapacita cca 24 litrů, složená ze tří 8l vnitřních nádob pro dokonalé rozdělení například plastů či papíru.
Snadno použitelný nožní pedál, odolný proti zápachu; Rukojeť v zadní části, pohodlné přenášení.
Prémiové černé plastové vnitřní přihrádky s chromovanou rukojetí; Protiskluzová základna snižuje potenciální poškození vaší podlahy.

  • Materiál: nerez + plast
  • Vnější rozměr: 46 x 39,5 x 26,5 cm
  • Vnitřní rozměr: 34 x 21 x 12,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Rozměry: 46.5 x 29.5 x 40.5 cm
Vnitřní rozměry: 34 x 21 x 12.5 cm
Objem: 3x 8 litrů
Hmotnost: 4,2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.