Kuchyňský odpadkový koš s vnitřním vědrem, 45 litrů, bílá

Kód: LTB45W
Značka: Vasagle
3 411 Kč 2 819 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
22.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Přednosti tohoto koše: Vzduchotěsné těsnění, aby se zabránilo nepříjemným pachům. Prémiový materiál zajišťuje dlouhou životnost. Oddělené přihrádky umožňují ukládat odpadky podle materiálů. Pohodlná rukojeť umožňuje snadnou přepravu koše. 3 vyjímatelné vnitřní koše s kovovými držadly. Vytváří odpad likvidace vánku. Podrobnosti o produktu: Barva: Bílá-ČernáMateriál: Nerezová ocel, plast Celková velikost: 59,3 x 30,2 x 46,7 cm (D x Š x V). Velikost každého vnitřního kbelíku: 17,7 x 26,5 x 40,5 cm (D x Š x V). Celková výška (s otevřeným víkem): 72 cm. Hmotnost: 6,3 kg. Obsah balení: 1 x odpadkový koš.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 60x33x48cm
Materiál: Ocel, Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.