2 x 20L kovový pedálový koš stříbrný

Kód: LTB40NL
Značka: Vasagle
4 089 Kč 3 379 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Recyklace může být také snadná: S touto pedálovou nádobou se 2 samostatnými předměty můžete snadno třídit svůj odpad, např. zbytkový odpad a organický odpad. Stačí šlápnout na pedál a odpad hodit do interiérového kbelíku. Popelnice se nemusíte ani dotknout rukou, jaká hygiena. Odpadkový koš „bezpečný pro štěňata a děti“: váš pes často vyhrabává odpadkový koš? Sáhnou vaši nejmenší často do otevřené nádoby? Pokud ano, určitě byste to chtěli zastavit. Zde může přijít do hry náš pedál! Teprve když šlápnete na pedál, víko. Podrobnosti o produktu otevřené: Barva: Stříbrná velikost: 44,5 x 36 x 60 cm (D x Š x V) Velikost Vnitřní kbelík: 19 x 28,5 x 50 cm (D x ŠXV)Celková výška (s otevřeným víkem): 92 cm hmotnost: 7.1 rozsah stupnice: 1 x odpadkový pant písně poznámky: Otřete výrobek k čištění měkkým vlhkým hadříkem a v případě potřeby použijte jemný čisticí prostředek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 44.5x41x60cm
Materiál: Ostatní(nerezová ocel),Polypropylen (PP)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.