Kožené pouzdro XOOMZ iPad Mini 1/2/3 hnědé

4851

  • 453,72 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem - ihned k odeslání
549 Kč
Kategorie: Obaly a kryty na Apple iPad
Záruka: 2 roky
 

Váš iPad Mini 1/2/3 si zaslouží rozhodně kvalitní, moderní a hlavně pevné a odolné pouzdro, do kterého budete s úsměvem na tváři vkládat svoje zařízení. Díky vysoce kvalitnímu materiálu, který je v tomto případě pravá kůže budete mít skvělý obal, který se rozhodně nebudeme stydět na veřejnosti vyndat.

Vnitřní strana obalu je z mikrovlákna, což má za následek to, že o iPad Mini 1/2/3 bude dokonale postaráno. Unikátní design, kvalitní materiál a maximální ochrana – to jsou hlavní přednosti tohoto obalu od společnosti XOOMZ. Jedná se o flipové pouzdro – tedy pouzdro pro iPad, které chrání i přední stranu, tedy displej. Pro pohodlné používání stačí přední stranu odklopit a iPad používat. Z odklopené strany můžete udělat velmi příjemný stojánek, díky kterému bude psaní na samotném iPadu daleko snadnější. Na zadní straně pouzdra je zarážka, která slouží k tomu ať je stojánek pevnější. 

Vyztužené rohy slouží k maximální bezpečnosti a ochraně při případném pádu iPadu. Jestliže pracujete hodně v terénu, chodíte na schůzky nebo chcete mít jenom pocit bezpečí, že je o Vaše zařízení dobře postaráno - jedná se o tu nejlepší možnost. Samozřejmostí jsou snadné přístupy ke všem systémovým tlačítkům pro pohodlné používání. 

Vlastnosti:    

  • kvalitní materiál a inovativní design s minimální tloušťkou
  • pouzdro je dodáváno v originálním balení značky XOOMZ
  • snadný přístup ke všem tlačítkům, pohodlné fotografování
  • díky přední odklápěcí straně z obalu uděláte šikovný stojánek
  • Vyrobeno z kůže
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.