O nás

Možná hledáte

Obchodní podmínky

Kontakty

Vítejte ve světě jedinečných, originálních a designově dokonalých krytů a obalů na telefony. Jsme milovníky přírodních materiálů a krásných doplňků. Protože nám na českém trhu chyběly, kontaktovali jsme ty nejlepší zahraniční výrobce a dnes vám můžeme představit širokou škálu pouzder, krytů a obalů na mobily, jako je oblíbený iPhone nebo Samsung.

To vše za neuvěřitelně přívětivou cenu.

Obaly na mobily

Na začátku našeho příběhu stálo smutné prozření – když jsme hledali vkusný a kvalitní obal na telefon, zjistili jsme, že internet je jich sice plný, jenže jsou buď bez vkusu a nápadu, nebo jsou předražené. Vytvořili jsme proto náš obchod, který se snaží tento fakt vyvrátit. Nabízíme obaly které jsou velmi kvalitní a nápadité. Otestovali jsme je sami na sobě, a protože se osvědčily, začali se po nich vyptávat i naši známí a přátelé. Odtud byl jen krok k internetovému obchodu plnému skvělých obalů a krytů na mobilní telefony.

Proč u nás nakoupit

 • Prvotřídní a luxusní obaly.
 • Široký výběr a stále nové zboží.
 • Jedinečný poměr cena:kvalita.
 • Produkty šité na míru.
 • Vysoká kvalita materiálu.

Materiál rozhoduje

Co si představíte, když se řekne kvalitní a pěkný obal? Nám se vybaví přírodní materiál. Prostě iPhone nebo Samsung (nebo jiný chytrý telefon) zabalený v kůži získá perfektní a luxusní vzhled. Navíc vám skvěle padne do ruky. Proto u nás najdete celou řadu luxusních kožených pouzder a krytů. Stejně tak jsme pro vás připravili obaly a kryty z hliníku nebo z plastu.

Výhody kožených obalů

 • Prestižní vzhled.
 • Dlouhá životnost.
 • Dokonalá odolnost.
 • Příjemné na dotek.
 • Přírodní materiál.

Design a dostupnost

Podmínkou krytů a obalů na mobily, které najdete v našem e-shopu, není pouze kvalitní provedení a originální design. Naším cílem je, aby kryty a obaly na telefony byly dostupné co nejširšímu spektru zákazníků. Jistě, můžete sehnat designový kousek za tisíc korun, ale proč byste to dělali, když ho u nás dostanete za mnohem nižší cenu. Ve stejné kvalitě. Ve stejně nápaditém designu.

Žádné laciné obaly a kryty

Naše produkty dovážíme ze zahraničí, ale jsou pečlivě vybírané, objednávané na míru. V žádném případě se nejedná o velkovýrobu. I proto jsou naše obaly a kryty jedinečné – nikde jinde v České republice je nenajdete. Investujeme do kvality zpracování, což je na obalech, krytech a pouzdrech skutečně vidět. Současně se nám ale daří držet prodejní ceny nízko. Takže si klidně můžete dopřát víc designových krytů a střídat je třeba podle nálady.

Kryty a obaly stále doplňujeme

Zamilovali jsme si nakousnuté jablíčko, možná stejně jako vy. Proto u nás najdete velké množství obalů a krytů pro iPhone 5, iPhone 5S nebo iPhone 6 4.7, Samsung Galaxy S3 i pro verzi NEO, Samsung Galaxy S3 Mini, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Mini a dokonce i pro Samsung Galaxy S5.  Nabídku produktů neustále rozšiřujeme a doplňujeme o ty nejlepší designové obaly a kryty.

Napsali o nás v on-line magazínech

Recenze o nás byla uvedena v těchto online magazínech

http://www.zbyznysu.cz/

http://www.sidonie-casopis.cz/

http://www.appliste.cz/icarer-icarus-pro-iphone-6-kozene-pouzdro-z-prave-kuze/

Když obal nebo kryt, tak stylová kůže

Svůj telefon určitě milujete. Znamená pro vás skvělého pomocníka i prostředníka, který vás spojuje se světem. O tom žádná. Proto ho chcete ochránit. Před nástrahy světa. Před poškrábáním. Před zbytečným opotřebením. Když už obal nebo kryt na telefon, tak vsaďte na kůži. Je totiž jedinečná, luxusní, módní a neotřelá.

Odklon od umělých materiálů je evidentní. Plastů a dalších pofiderních materiálů, jejichž složení je těžko odhadnutelné, máme už dost. Ať už jste zastánci přírodního náhledu na život, nebo se obklopujete kvalitními výrobky, protože se jako vysoce postavený manažer prostě musíte prezentovat, určitě vás oslovily kožené obaly na telefony.

Kožené obaly na telefony – styl i tradice

Kůže se jako materiál pro výrobu obalů používá po staletí. Připomeňme třeba různé rukodělné obaly na knihy, meče nebo jiné předměty denní potřeby. Některé z nich se nám zachovaly do současných dnů, a to proto, že kůže se vyznačuje dlouhou životností. To ovšem není jediná její výhoda.

Ochranné vlastnosti kůže jsou nesporné – i proto dnes přibývá kožených obalů na elektronická zařízení. Tyto obaly jsou velmi odolné, snadno se udržují, zachovávají si dlouhodobě perfektní vzhled, vypadají luxusně. Když si pro svůj iPhone zvolíte obal z černé kůže, můžete s ním směle vyrazit na jednání – působí totiž stylově. Kožené obaly na chytré telefony z hnědé kůže zase potěší milovníky přírody a třeba i vyznavače alternativního životního stylu.

7 důvodů, proč zvolit kožený obal na mobilní telefon

 • Dlouhá životnost.

 • Perfektní ochrana.

 • Stylový vzhled.

 • Přívětivá cena.

 • Příjemné na dotek.

 • Skvěle padnou do ruky.

 • Přírodní materiál.

Luxusní kožené kryty na mobilní telefon za skvělou cenu

Dovozem prvotřídních kožených obalů nebo krytů na telefony a další chytré telefony se zabývá například společnost Fine&Case. „Produkty, které v našem e-shopu nabízíme, pečlivě vybíráme. Jedná se o kožené obaly nebo kryt, které jsou dovážené ze zahraničí. Je ale třeba podotknout, že jsou vytvářené na míru. Nejde tedy o žádnou lacinou velkovýrobu. Proto tyto produkty jinde v České republice téměř nenajdete,“ uvedl Marek Serbus z internetového obchodu www.finecase.cz.

Specializovaný e-shop připravil pestrou nabídku kožených obalů a krytů na starší i novější řady iPhonů, Samsungů a jiných. Kožené kryty perfektně a šetrně obepnou přístroj a díky pečlivé úpravě povrchu nejen dobře vypadají, ale jsou příjemné na dotek a skvěle padnou do ruky – váš chytrý telefon vám prostě jen tak nevypadne. A to vše za skvělou cenu. „Ačkoli opravdu hodně investujeme do kvality zpracování kožených obalů na mobily a další zařízení, prodejní ceny držíme nízko,“ dodal Marek Serbus.

Kožených obalů přibude

Přední dovozce kožených obalů a krytů má sice zatím v nabídce převážně produkty pro oblíbený iPhone od značky Apple, ale už nyní pracuje na rozšíření sortimentu. Brzy se proto v internetovém obchodě Finecase.cz objeví kožené obaly a kryty na chytré telefony od dalších značek, jako je například Samsung nebo Sony. Milovníci kvalitních kožených obalů se tak mají opravdu na co těšit!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.