Noční stolek se zásuvkou, malý odkládací stolek

Kód: LET612T10
Značka: Vasagle
1 958 Kč 1 618 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Funkce : bílá barva Materiál: Chipboard Rozměry: 40 x 40 x 60 cm (LXWXH) Hmotnost: 12 kg Celková maximální statická zatížení: 30 kg Maximální statická zatížení povrchu: 10 kg Zásuvka Maximální statická zatížení: 5 kg Maximální statická zatížení střední police: 5 kg Maximální statická zatížení spodní police: 10 kg Dodávka : 1x Bedside Table 1x montážní sada 1x uživatelská příručka Vasagleovy preventivní opatření: Z bezpečnostních důvodů nesmějí děti na produkt stoupat a hrát si s ním. Použijte zásuvku s opatrností, aby se prsty neseplněno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 40 x 40 x 60 cm
Materiál: MDF (dřevovláknitá deska střední hustoty), dřevotříska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.