Toaletní stolek na líčení

Toaletní stolek pro dokonalé líčení každé ženy

Když se řekne "toaletní stolek", většině z nás se vybaví zámek a dámská ložnice. Toaletní stolky však nejsou výsadou pouze šlechtičen. V současné době si nacházejí stále více příznivkyň a to díky tomu, že ženám poskytnou dostatek prostoru pro každodenní líčení a místo pro ukládání osobní kosmetiky a šperků. Je to tak šikovný pomocník každé moderní ženy a zároveň designový kousek ložnice. Stylový toaletní stolek se hodí do každé domácnosti, neboť v nabídce nalezneme nepřeberné množství různých variant. Na své si přijdou jak milovnice starobylé klasiky, tak i vyznavačky minimalismu. Vybírat nemusíme žádné okázalé kousky, přesto nám poskytnou dokonalou službu.

designovy toaletni stolek

Na co se zaměřit při výběru toaletního stolku?

Velkou roli hraje nejen velikost stolku a zrcadlo, ale také vnitřní uspořádání, respektive uspořádání jeho zásuvek. Máme-li možnost pořídit si stolek s více zásuvkami, různě členěnými, snáze tak do nich vše a přehledně uložíme. Omezuje- li nás prostor a budeme si kupovat stolek pouze s jednou nebo dvěma zásuvkami, pak jsou šikovnými pomocníky různé organizéry.

Toaletní stolek umožní ženě klidné líčení, především v případě, že se početná rodina shromažďuje ráno v koupelně. Proto je potřeba opatřit jej vhodným zrcadlem a také osvětlením. To zajistí stolní lampička. U zrcadla je dobré vybrat takový kousek, který se dá natáčet různým směrem. Vedle stolku může být umístěná stojací šperkovnice, která umožní přehledné ukládání šperků.

Různé druhy materiálů

Vzhledem k tomu, že vybírat můžeme toaletní stolky z různých materiálů, určitě vybereme takový, který bude ladit s celkovou atmosférou ložnice. Mezi nejčastější materiály patří masiv, MDF, kov nebo plast. Někdy se můžeme setkat i s kombinací různých druhů materiálů. Do klasického interiéru je vhodnou volbou dřevo nebo MDF. Pro interiér minimalistický pak kov, který je méně obvyklý. Působivá je kombinace dřeva a kovu.

cerny toaletni stolek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení