iCarer - kvalitní kožené kryty na iPhone a iPad

Icarer je králem světa mobilních doplňků

Když se řekne Itálie, každému se možná jako první vybaví móda, i když fotbal, pizza nebo olivový olej mohou být v těsném závěsu. I na to pak sázejí majitelé italské značky iCarer, kteří poslali na trh kožená pouzdra na sluchátka nebo mobilní telefony a tablety. Ochrání před pádem a poškozením, ale také působí jako skvělý módní doplněk pro každý den. Co ještě víc si přát? Obliba v Evropě, USA nebo v Austrálii a na asijských trzích mluví za vše. Značka prosperuje, daří se jí a má pro vás neustále něco nového. Konkurente totiž nikdy nespí!

Pravá kůže a velmi originální design

Výrobní linka? Ale vůbec ne, tohle je ruční práce, která je vidět už na první pohled – a nejde jen o použité materiály, protože pravá kůže je sama o sobě jedinečná. Knížkové pouzdro s magnetickou sponou, to v praxi znamená jednoduché vložení i vyjmutí vašeho mobilu. A jen tak mimochodem, když chcete nabíjet, můžete i bezdrátově. Pouzdro je totiž tomuto účelu dobře přizpůsobeno, k potížím ve spojení tedy jistě nedojde, a kromě jiného je velmi lehké, v ohledu váhy je také premiantem. V kapse vám tedy vadit nebude a kdo někdy měl tu čest s kvalitní hovězinou, tak ví, že vydrží bez problémů dlouhé roky. Druhy zpracování jsme již probírali minule zde.

Snímek obrazovky 2021-03-06 v 19.17.02

Sortiment italské společnosti iCarer je ale ještě širší

Nejde jen o mobilní doplňky, powerbanky nebo bezdrátové nabíječky. Co byste řekli například na koženou podložku pod myš nebo elegantní pouzdro na doklady? V nabídce nechybí ani kosmetické zrcátko a našli bychom zde rovněž bezdrátovou nabíječku pro iPhone. Vlajkovou lodí tohoto výrobce pak jsou i další kožené doplňky. Jistě vás jako první napadnou luxusní peněženky, ale také batohy na notebook, tablet nebo malé příruční tašky. Nebo byste chtěli klasický ruksak?

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení