neni Police do dětského pokoje, Organizér na hračky, Knihovna pro děti, Multifunkční police se 2 úložnými boxy

Kód: GKR42WT
Značka: Vasagle
2 805 Kč 2 318 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Bílá Materiál: Lisovaná dřevotříska, textilní kompozit, barevný rozměr samolepky: 93 x 30 x 100 cm (D x Š x V) Hmotnost: 18,8 kg Obsah krabice: 1 x polička do dětského pokoje, 2 x šuplík na látku, 1 x kontejner s příslušenstvím, 1 x návod k použití (DE, EN, FR, ES, IT). návod: Výrobek očistěte vlhkým hadříkem a umístěte jej do suchého prostředí. Pokud výrobek rozbalíte, může mít „nový“ zápach. Umístěte jej na několik hodin na chladné, dobře větrané místo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krabice a úložné boxy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 93.0x30.0x100.0cm
Materiál: Dřevotříska, Netkaná látka
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.