neni Koupelnová skříňka Úložná skříňka s lamelovými dvířky

Kód: BBK142X01
Značka: Vasagle
2 419 Kč 1 999 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Detaily produktu: Barva: Vintage Brownmaterial: Chipboardsize: 60 x 30 x 82 cm (L x W x H). Hmotnost: 15 kg. Max. Celková statická zatížení: 20 kg Obsah krabice: 1 x koupelnová skříňka, 1 x příslušenství, 2 x ochrana proti náklonu, 1 x pokyny (anglický jazyk není zaručen) Vasagle Poznámky: Děti mají z bezpečnostních důvodů zakázány lezení nebo hraní s produktem. Maximální statická zatížení produktu je 20 kg. Nepřekračujte tuto maximální hmotnost. Připojte tento produkt ke zdi s uzavřenou ochranou naklonění, abyste zajistili bezpečné použití. Tekutiny na povrch okamžitě otřete suchým hadříkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnový nábytek
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 60 x 30 x 82 cm
Materiál: Dřevotříska
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.