Koupelnová skříňka s regálem a zásuvkou bílá

Kód: BBC67WT
Značka: Vasagle
4 315 Kč 3 566 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

VASAGLE vysoká skříňka, koupelnová skříňka, volně stojící koupelnová skříňka, knihovna, 3 otevřené přihrádky, 1 zásuvka a 2 dvířka skříňky, 60 x 32,5 x 154 cm, chodba, kuchyně, pracovna, bílá BBC67WT

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Koupelnová skříňka s regálem a zásuvkou bílá

Několik možností uložení pro vaši koupelnu: ručníky v otevřené přihrádce, čisticí prostředky v zásuvce a šampony za dvířky skříňky – vše pod kontrolou! Nemusíte tedy začínat den uspěchaným hledáním.
Stabilita je náš kůň: tato koupelnová skříňka, vyrobená z prémiové MDF (třída E1), vypadá dobře i po letech používání. Přiložená ochrana proti převrácení zajišťuje nejen stabilitu, ale také bezpečnost.
Nejen do vaší koupelny: tato vysoká skříňka se hodí nejen k uložení vašich toaletních potřeb, ale hodí se i do jiných místností: do kuchyně na hrnce a pánve, do předsíně na tašky a klíče, do pracovny na vaše knihy a časopisy. Rozhodnutí je na vás.
Montáž? Jako vítr – na stavbu této koupelnové skříňky nemusíte být odborník. Dodáváme vám boční rám z jednoho kusu (horní část), číslované díly a podrobné pokyny, což usnadňuje sestavení této skříně

Stále nejste spokojeni? Náš přátelský zákaznický servis vám rád poradí. Dopřejte si tuto vysokou skříňku od Vasagle, abyste maximalizovali prostor ve své koupelně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnový nábytek
Záruka: 2 roky
Šířka: 60 cm
Výška: 154 cm
Hloubka: 32,5 cm
Hmotnost: 31 kg
Barva: Bílá
Materál: dřevovláknitá deska (MDF třída E1)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.