Úložný regál za toaletu

Kód: BTS005B01
Značka: Vasagle
2 323 Kč 1 920 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

VASAGLE záchodová polička, koupelnová polička s 3patrovou koupelnovou policí s ocelovým rámem, průmyslový design, vintage hnědá/černá BTS005B01

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Vintage hnědá/ČernáMateriál: Dřevotřísková deska, ocel. Velikost: délka: 64 cm. Šířka nahoře: 18,5 cmŠířka dole: 30 cm. Výška: 156 cm. Hmotnost: 8,9 kg. Max. Statická nosnost na polici: 5 kg. Max. Celková statická nosnost: 15 kg Obsah balení: 1 x záchodová polička, 1 x balíček příslušenství, 2 x ochrana proti převrácení, 1 x návod (angličtina není zaručena) poznámky: Dětem je z bezpečnostních důvodů zakázáno lézt na výrobek a hrát si s ním . Připevněte prosím tento výrobek ke stěně pomocí přiložené ochrany proti převrácení, abyste zajistili bezpečné používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelna a WC
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 64x30x156 cm
Materiál: Dřevotříska, železo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.