Výběh pro štěňata, venkovní výběh pro domácí mazlíčky

Kód: PPK04GY
Značka: Vasagle
2 794 Kč 2 309 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
27.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Feandreina mřížka pro štěňata, vaše zvíře se cítí nejpohodlněji pod širým nebem! Díky promyšlené konstrukci lze padělek štěněte rychle sestavit a rozložit bez nářadí. Venkovní výběh se skládá ze 4 bočních prvků, z nichž jeden je opatřen dvířky. Dvířka jsou velká a umožňují rychlý a snadný přístup ke zvířatům. Dva šrouby na dveřích zajišťují dodatečnou bezpečnost. Nejsou zde žádné ostré rohy a hrany, což slouží k ochraně vašich zvířat. Plot pro štěňata nabízí dostatek prostoru, umožňuje vašim štěňatům hrát si, spát nebo se mazlit. Je vizuálně přitažlivý a stabilní, je také dobře větraný a nabízí neomezený výhled na zvíře. Podrobnosti o produktu:- Materiál: kov barva: šedá (PPK04Gy)- Rozměry: 122 x 70 x 80 cm (Š x V x H)- Masal: 4,2 x 14 cm- Rozměry dvířek: 57 x 54 cm (Š x H) - Hmotnost: 11 rozsah: - 1 x výběh pro štěně (3 x prvky brány bez dveří, 1 x prvek mříže s dveřmi) - 1 x návod (EN, DE, FR, IT, ES, ES) Feandrea Poznámky: - Domácí mazlíčci lze provést pouze bez obojku a vodítka ve výběhu štěňat.Jinak hrozí udušení!- Před objednáním tohoto produktu změřte svého mazlíčka, abyste vyloučili nevhodnou velikost klece.- Tento produkt není hračka.Nenechávejte prosím používejte jej jako takový Výrobek na rovném povrchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece a výběhy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 122x80x70cm
Materiál: Ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.