Songmics Klec pro morčata DIY Plastová klec pro křečka

Kód: LPC03W
Značka: Vasagle
1 505 Kč 1 244 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Průhledný materiál: Polypropylenové plastové panely s kovovým rámem, ABS plastové konektory rozměr: 143 x 71 x 93 cm (D x Š x V) Hmotnost: 6,5 kg Obsah krabice: 24 x plastový talíř (45 x 35 cm) , 3 x plastový talíř (35 x 35 cm), 2 x kovová mřížka (45 x 35 cm), 39 x plastové spojky, 100 x stahovací pásky, 12 x protiskluzové podložky, 1 x gumová palička, 1 x návod (DE , EN, FR, ES, IT). návod: Tato ohrádka je vhodná pouze pro malá zvířata. Nedoporučujeme pro psy a kočky. Ujistěte se, že plastové destičky jsou zcela zajištěny v konektorech, aby se zvýšila bezpečnost a stabilita produktu. Ujistěte se, že jsou 2 panely spojeny dohromady pomocí 2 stahovacích pásků. Nepokládejte prosím na tento výrobek, chraňte jej před zdroji tepla a ohně a nepoužívejte jej po delší dobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece a výběhy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 143x73x93cm
Materiál: Ocel,Polypropylen(PP),Akrylonitrilbutadienstyrenový plast (ABS)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.