Klec pro morčata DIY Plastová klec pro křečky

Kód: LPC03W
Značka: Vasagle
1 656 Kč 1 369 Kč bez DPH
LEDEN 2024 (>3 ks)
Můžeme doručit do:
9.1.2024
Možnosti doručení

Ohrádka pro morče SONGMICS, DIY plastový modulární plot, bílá LPC03W

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Prostor pro zábavu a vzrušení: Chcete, aby byli vaši chlupáči šťastní a zdraví, tato ohrádka o rozměrech 143 x 73 x 93 cm poskytne vašim přirozeně zaneprázdněným kamarádům „čas na podlaze“, po kterém touží běhat, hrát si, cvičit a bavit se.
1 patro a půl ustájení je dodáváno s rampou s roztečí mřížky 1,3 cm, ideální pro malá zvířata, jako jsou morčata nebo křečci; přidejte tunel, iglú, most nebo hromadu sena a udělejte z této ohrady domácí ráj pro tyto malé darebáky.
Plastové panelové stěny jsou zvýšené (45 cm vysoké) a hladké, aby zabránily malým zvířatům vylézt ven; bezešvý rohový design snižuje šanci, aby se domácí mazlíčci dostali ven.
DIY přizpůsobitelné : Jednoduše zasuňte panely dohromady s víceúhlovými konektory, můžete nastavit ohradník do různých tvarů (v rámci limitů součástí součástí), takže se také můžete stát součástí jejich herního času.
Co získáte: 1,5patrová cvičební dráha se schody, DIY design, protiskluzové podložky ve spodní části, stahovací pásky pro zajištěnou konstrukci a gumová palička.

DIY přizpůsobitelné díky níž se vaši malí přátelé budou cítit jako součást rodiny se svobodou pohybu a výjimečnou bezpečností. Hustá mřížková rampa se stará o jejich malé tlapky.

Sestavte ohrádku podle ilustrovaných pokynů s přiloženou paličkou (úhel mezi dvěma panely lze nastavit pouze na 90° nebo 180°). Součástí dodávky je 12 protiskluzových podložek a 100 stahovacích pásek pro větší stabilitu.

Jasné a čisté: Průhledné plastové panely vám umožní sledovat vaše mazlíčky ze všech stran a mít je stále pod dohledem. Plastové materiály jsou bez zápachu a snadno se čistí jednoduchým otřením.

Odolný, snadno se čistí
Zesílený PP plastový panel s robustním kovovým rámem, nečistoty a skvrny jednoduše setřete vlhkým hadříkem.

Promyšlené doplňky
Zipové pásky pevněji zajišťují každý spoj pro stabilní konstrukci; protiskluzové podložky chrání vaši podlahu před poškrábáním.

Bezešvý Design
Bezešvé spoje mezi rohy panelů a plastovými konektory snižují šanci, že se skrz malé nožičky proniknou a malá domácí zvířata mohou uniknout.

Užitečná palička
Přiložená palička vám umožní snadno sestavit pero a zároveň funguje jako nezbytný nástroj pro každodenní použití v domácnosti.

 

Specifikace:

Barva: Bílá
Materiál: PP plastový panel s kovovým rámem, ABS plastový konektor
Velikost produktu: 143 x 73 x 93 cm (D x Š x V)
Hmotnost produktu: 6,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece a výběhy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 143 x 73 x 93 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.