Sada 3 rámů na obrazy

Kód: RPF357W01
Značka: Vasagle
1 144 Kč 945 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2023
Možnosti doručení

SONGMICS Plovoucí fotorámeček Sada 3 kusů na fotografii 10,2 x 15,2 cm , 12,7 x 17,8 cm,15,2 x 20,3 cm, 2 skleněné tabule, na postavení, zavěšení, bílá RPF357W01

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Zobrazte svůj oblíbený obrázek mezi 2 skleněnými tabulemi rámečků, čímž vytvoříte efekt obrazu vznášejícího se ve vzduchu. Pojme fotografie10,2 x 15,2 cm, 12,7 x 17,8 cm a 15,2 x 20,3 cm.
Tyto 3 fotorámečky lze snadno připevnit na stěnu pomocí skrytých otvorů na zadní straně a postavit na stůl s přiloženými kovovými stojany - horizontálně i vertikálně.
Dlouhá životnost, optimální ochrana: Rámy vyrobené z robustní MDF obstojí ve zkoušce času. 2 skleněné tabule umožňují prohlížení ostrých fotografií. Broušené hrany skleněných tabulí zajišťují bezpečnost při výměně fotografií.
Snadné nastavení: vložte fotografii mezi 2 skleněné desky, vložte ji do bočního otvoru a zajistěte pomocí spony. S určením míst pro připevnění rámečků na zeď vám pomohou přiložené papírky s označením
 Darujte své rodině nebo přátelům tyto 3 otočné fotorámečky s dárkovým obalem k narozeninám, výročí, promoci, kolaudaci nebo miminku, abyste zachytili a ukázali krásné vzpomínky.

Pokud malujete krásný obrázek nebo pořizujete skvělou fotografii krajiny, můžete jej pomocí těchto rámečků proměnit v umělecké dílo. Rámy drží obraz mezi 2 tabulemi skla, vypadá to, jako by se obraz vznášel ve vzduchu. Moderní vzhled, bílý povrch se zrnem - tyto fotorámečky se hodí do různých stylů interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické fotorámečky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 24,5 x 19,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.