Sada 3 rámů na obrazy

Kód: RPF380W01
Značka: Vasagle
1 261 Kč 1 042 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
16.6.2023
Možnosti doručení

SONGMICS Plovoucí fotorámeček Sada 3 kusů na fotografii 10,2 x 15,2 cm , 12,7 x 17,8 cm , 15,2 x 20,3 cm, 20,3 x 25,4 cm , 2 tabule, bílá RPF380W0

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Uložte svůj oblíbený obrázek mezi 2 skleněnými tabulemi rámečků, čímž vytvoříte efekt obrazu vznášejícího se ve vzduchu. 
Tyto 3 fotorámečky lze snadno připevnit na stěnu pomocí skrytých otvorů na zadní straně a postavit na stůl s přiloženými kovovými stojany - horizontálně i vertikálně.
Dlouhá životnost, optimální ochrana: Rámy vyrobené z robustní MDF obstojí ve zkoušce času. 2 skleněné tabule umožňují prohlížení ostrých fotografií. Broušené hrany skleněných tabulí zajišťují bezpečnost při výměně fotografií.
Snadné nastavení: vložte fotografii mezi 2 skleněné desky, vložte ji do bočního otvoru a zajistěte pomocí spony. S určením míst pro připevnění rámečků na zeď vám pomohou přiložené papírky s označením
DÁREK PRO VAŠEHO MILOVANÉHO: Darujte své rodině nebo přátelům tyto 3 otočné fotorámečky s dárkovým obalem k narozeninám, výročí, promoci, kolaudaci nebo miminku k zachycení a zobrazení krásných vzpomínek.

Když namalujete krásný obrázek nebo pořídíte skvělou fotografii krajiny, můžete z něj pomocí těchto fotorámečků vytvořit umělecké dílo. Rámy drží obraz mezi 2 tabulemi skla, vypadá to, jako by se obraz vznášel ve vzduchu. Moderní vzhled, bílý povrch se zrnem - tyto fotorámečky se hodí do různých stylů interiéru.

  • 4 použití: postavit na stůl nebo pověsit na zeď - horizontálně i vertikálně
  • Skryté otvory na zadní straně umožňují pevné připevnění rámů ke stěně
  • 3 přiložené papírky s označením vám pomohou určit místa pro připevnění rámečků na zeď
  • Přiložené kovové stojany podpírají fotorámečky, takže mohou stát stabilně na stole
  • Boční slot s klipem umožňuje snadné přepínání a zabezpečení obrázků
  • Rámy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla a MDF, takže si můžete prohlížet čistý obraz a používat rámečky po dlouhou dobu

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické fotorámečky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 32 x 27 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.