Závodní křeslo Army

Kód: RCG52GYV1
Značka: Vasagle
6 067 Kč 5 014 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
21.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: černá kamufláž Materiál: Reflexní pěna s vysokou hustotou, ocelový rám a základna, ekologický PU a potah ze síťoviny, nylonová kola Velikost: 69 x 70,5 x 128-138 cm (D x Š x V) Hmotnost: 22 kg Maximální zatížení: 150 kg Rozsah dodávky: 1 x herní židle 1 * imbusový klíč 1 x taška na příslušenství 1 x manuál (DE, EN, ES, FR, IT) Poznámky: Věnujte prosím pozornost šipce na spodní straně sedačky a sestavte židli podle toho. Nesedejte si na přední hranu židle. Předejdete tak zranění při převrácení židle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářské židle
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 69x70.5x(128-138) cm
Materiál: Polyester, PU, polymerní houba, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.