Kancelářská židle OBN034G01

Kód: OBN034G01
Značka: Vasagle
2 789 Kč 2 305 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: ŠedáMateriál: Ocel, pěnové polstrování, polyester, nylonová kolečka Celková velikost židle: 63 x 63 x (110-120) cm (D x Š x V). Výška sedu: 46,5 - 56,5 cm. Rozměry sedáku: 49 x 44 cm (d x š). Rozměry opěradla: 46 x 65 cm (D x V). Výška područek (od sedáku): 21 cm. Hmotnost: 12 kg. Max. Statická nosnost: 120 kg. Obsah balení: 1 x kancelářská židle, 1 x balíček příslušenství, 1 x návod k použití (německy, anglicky, italsky, francouzsky, španělsky). poznámky: Nevystavujte výrobek po delší dobu přímému slunečnímu záření. Udržujte výrobek mimo dosah ostrých a ostrých předmětů, aby nedošlo k poškození povrchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářské židle
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 63x63x(110-120)cm
Materiál: Ocel,Polyester,Polymerická houba,Plast
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.