Designové kancelářské křeslo s opěrkou hlavy a bederním polštářem

Kód: OBG73BW
Značka: Vasagle
5 202 Kč 4 299 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Atraktivní design Bílá a černá barva i tvar horní části opěradla připomínají závodní sedadla. Zde máte dobré podmínky pro zahájení vaší hry videoher. Bez ohledu na výsledek jste s touto židlí vyhráli vše! V maximálním pohodlí Vytáhněte opěrku nohou, zvedněte nohy, sklopte opěradlo od 90 do 135 stupňů a odpočívejte v největším štěstí. Díky pohodlnému polštáři a opěrce nohou je tato nastavitelná kancelářská židle ideální pro uživatele jakéhokoli věku. Vše je připraveno Počítač je zapnutý, klávesnice zapojená a myš na svém místě? Začněte pracovat, sledovat film nebo hrát v tomto herním křesle. Je to tam, aby vám usnadnilo život. Charakteristika : Barvy: Černá a bílá Materiály: Pěna s vysokou hustotou, nylon, ocel, PU Rozměry křesla: 67 x 66 x (116-126) cm (D x Š x V) Výška sedáku/podlahy: 47-57 cm Rozměry sedáku: 50 x 52 cm (D x Š) Výška zad: 71 cm Průměr kola: 50 mm Statická nosnost max. : 150 kg Opatření: Vyhněte se dlouhodobému vystavení slunci. Vyvarujte se kontaktu se špičatými nebo ostrými předměty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářské židle
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 70*68*(116-126)
Materiál: Ocel, PU, polymerní houba
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.