Houpací síť s rámem 210 x 150 cm

Kód: GHS001M01
Značka: Vasagle
2 715 Kč 2 244 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Houpací síť s rámem 210 x 150 cm. Nastavitelná do 5 různých výšek.Kovový rám.Maximální zatížení 240 kg pro zahradu, černý rám a béžovou houpací síť. SONGMICS GHS001M01 

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Pohodové hodiny pro dva: lehněte si se svou drahou polovičkou do houpací sítě a pozorujte západ slunce. Prodyšná bavlněná polyesterová tkanina, nosnost až 240 kg - tato houpací síť je ideální pro relaxaci pospolitosti!
Nechte duši houpat: nemusíte se bát, že se stojan na houpací síť převrhne. Prodloužené patky dodávají stojanu dobrou stabilitu. Stačí si lehnout a uvolnit tělo i duši.
Nebe nebo Země? Chcete se při ležení v houpací síti dotýkat prsty trávy nebo raději sahat ke hvězdám? Tuto houpací síť můžete snadno nastavit do 5 různých výšek.
Je připraveno? Vaše dítě se vás bude ptát znovu a znovu, když budete nastavovat rám houpací sítě, protože to trvá tak dlouho. Ale ne s naším rámem. Díky jednoduché konstrukci se dá rychle sestavit, nepotřebujete žádné nástroje
Kde nejraději relaxujete? Na zahradě s dětmi? Na terase se svou drahou polovičkou? Dopřejte si tedy tuto houpací síť s rámem a vytvořte si oázu relaxace. Houpací síť můžete také vyjmout a používat samostatně.

Stále hledáte dva vhodné stromy k připevnění houpací sítě? Nebo dokonce plánujete zasadit dva stromy na vaší zahradě? Tak moment! Tato houpací síť je vybavena stojanem. Postavení této houpací sítě vám zabere jen pár minut a vaše zahrada se během okamžiku promění v kouzelné útočiště.

Naše klíčové slovo – pohodlí! Houpací síť je vyrobena z bavlněné polyesterové tkaniny, prodyšná a pohodlná. Rám je stabilní a spolehlivý a je vyroben z robustního kovu. Ležíte v houpací síti a cítíte se uvolněně a šťastně – pohodlný život!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Houpací sítě
Záruka: 2 roky
Nosnost: 240 kg
Barva: Béžová, černá
Výška: 95 cm
Déka: 295 cm
Rozměry sítě: 210 x 150 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.